تازه‌های فناوری اطلاعات
25
پایان عمر ویندوز 7
چکیده: سیستم عامل ویندوز 7 از تاریخ 14 ژانویه 2020 (24 دی ماه 98 ) به پایان عمر خود رسید و از سوی مایکروسافت پشتیبانی نخواهد شد و آپدیت‌های امنیتی را دریافت نخواهد کرد. مشاغل و بطور کلی تمامی کاربران با کامپیوترهای مجهز به سیستم عامل ویندوز 7 که در سال 2009 معرفی شده، دیگر از پچ‌های امنیتی و آپدیت‌ها بهره‌مند نخواهند شد. در بیانیه&zwn... ادامه »
22
معرفی نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند Cyrcle با طراحی دایره‌ای در CES 2020
چکیده: شرکتی به‌نام Cyrcle در نمایشگاه CES 2020، گوشی هوشمند دایره‌ای خود، طرحی جدید برای آینده صنعت تلفن‌های هوشمند پیشنهاد داد. اولین مدل از گوشی‌های هوشمند دایره‌ای در سال 2016 توسط شرکت Runcible با قیمت 600 دلار به نمایش درآمد و مجهز به شبکه 2G بود. در این نسل از گوشی‌های هوشمند دایره‌ای، شرکت سازنده اتصال LET 4G را... ادامه »
21
لزوم بروزرسانی مرورگر Firefox
چکیده: آسیب‌پذیری خطرناک روز صفر در Firefox کشف شده است و کاربران باید مرورگر خود را برای دریافت پچ امنیتی به‌روز کنند. موزیلا اعلام کرد بروزرسانی جدید مرورگر Firefox با پچ امنیتی منتشر شد که آسیب‌پذیری حیاتی را هدف قرار می‌دهد و در حال حاضر، هکرها از آسیب‌پذیری مذکور استفاده می‌کنند. آژانس امنیت زیرساخت و امنیت سایبری آمریک... ادامه »