جستجو در اخبار
خبر های مرکز
06
تقدیر از  جناب آقای عیسی راستی، عامل مالی مرکز فناوری اطلاعات
چکیده: به پاس تلاش ها و همکاری صمیمانه جناب آقای راستی، عامل مالی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراسمی با حضور رییس مرکز جناب آقای دکتر رضا عزمی و معاون مرکز جناب آقای علیرضا حسن زاده با اهدای لوح تقدیر از خدمات شایسته ایشان تقدیر شد.
05
استقرار ایستگاه های نصب اپلیکیشن دانشگاه
چکیده: همزمان با میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) تا روز بزرگداشت "مهندس"، 6 ایستگاه جهت معرفی و نصب اپلیکیشن موبایلی دانشگاه از سوی مرکز فناوری اطلاعات  در ساختمان های خوارزمی، ابن سینا، مصلی نژاد، هنر، علوم تربیتی و ادبیات استقرار یافت.  این اپلیکیشن امکان ایجاد گروه و کانال های دانشجویی، مشاهده برنامه کلاسی، دروس، ارتباط با اساتید، دستر... ادامه »
05
برگزاری گرامی داشت روز مهندس با تقدیر از رابطین فناوری اطلاعات دانشگاه
چکیده: پنجم اسفند ماه همزمان با روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی “خواجه نصرالدین طوسی ” و “روز مهندس” طی مراسمی با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه دکتر عزمی و معاون مرکز جناب آقای مهندس حسن زاده با اهدای لوح تقدیر از سوی ریاست دانشگاه و هدایایی از کلیه کارشناسان و رابطین فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه تقدیر... ادامه »
10
برگزاری آخرین دوره آموزشی تغییر نسل دیدگاه 5
چکیده: در پی تغییر نسل سامانه اتوماسیون اداری دانشگاه،  کارگاه کاربردی و عملی آموزش سامانه اتوماسیون اداری برای کارشناسان فناوری اطلاعات، نمایندگان فنی حوزه های مختلف دانشگاه و مسئولین دفاتر که نقش کلیدی در اجرای موفق این فرآیند به شمار می روند طی سه ساعت در سایت افق برگزار شد. در پایان این کارگاه، نیز مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر واحدهای د... ادامه »
06
برگزاری کارگاه آموزشی تغییر نسل دیدگاه 4 به 5
چکیده: با توجه به آنکه سامانه مکاتبات اداری دانشگاه به عنوان شاهراه ارتباط مکاتباتی واحدهای سازمان به شمار می رود، به روزرسانی و همگام شدن آن با تکنولوژی های نوین جهان موجب سهولت کاربری و  چالاکی سازمان می شود. در این راستا  مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان پشتیبانی فنی این سامانه، پیشنهاد ارتقا و تغییر نسل دیدگاه 4 به 5 را ارائه نموده و ... ادامه »
25
حضور مجازی  اساتید واحد ارومیه در کارگاه دانش آفزایی"آموزش-پژوهش
چکیده:  امکان حضور مجازی اساتید واحد ارومیه در کارگاه دانش افزایی "آموزش-پژوهی" به برگزاری مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزشی در سالن پروین اعتصامی مرکز همایش ها در روز های 24 و 25 دی ماه با همکاری مرکز فناوری اطلاعات صورت گرفت و این امر در جهت کاهش هزینه های مادی و زمانی حضور فیزیکی این اساتید در این کارگاه ها بود .