جستجو در اخبار
خبر های مرکز
25
حضور مجازی  اساتید واحد ارومیه در کارگاه دانش آفزایی"آموزش-پژوهش
چکیده:  امکان حضور مجازی اساتید واحد ارومیه در کارگاه دانش افزایی "آموزش-پژوهی" به برگزاری مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزشی در سالن پروین اعتصامی مرکز همایش ها در روز های 24 و 25 دی ماه با همکاری مرکز فناوری اطلاعات صورت گرفت و این امر در جهت کاهش هزینه های مادی و زمانی حضور فیزیکی این اساتید در این کارگاه ها بود .
22
برگزاری اولین آزمون بین المللی آنلاین بسندگی زبان عربی در دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: اولین آزمون بسندگی زبان عربی با همکاری موسسه بین المللی التنال العربی اردن بصورت آنلاین صبح روز پنجشنبه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ در سایت افق برگزار شد. در این آزمون آزمایشی که با سرپرستی دکتر بتول مشکین فام و با نظارت مرکز آزمون سازی به سرپرستی دکتر وحیدرضا میرزائیان و همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه برای اولین بار در دانشگاه الزهرا(س) بر... ادامه »
20
تغییر Provider اینترنت دانشگاه، تغییر طلایی
چکیده: در راستای سیاستهای دانشگاه در جهت توسعه فناوری اطلاعات و ارتقای سرویس های مبتنی بر فناوری اطلاعات در مردادماه جاری پهنای باند دانشگاه به دوبرابر افزایش یافت و انتظار می رفت موجب افزایش رضایتمندی کاربران شبکه و خصوصا دانشجویان مستقر در خوابگاه ها شود. با توجه به پیگیری های انجام شده در کارگروه زیرساخت شبکه مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه وجود اختلال در... ادامه »
11
سخنرانی آنلاین در چهارمین همایش مالی اسلامی
چکیده:    سخنرانی آقای داوود ویکری عبدالله،رئیس شورای مشاوران مرکز مالی قزاقستان در امور مالی اسلامی و رئیس سابق دانشگاه بین المللی مالزی در چهارمین همایش مالی اسلامی در تاریخ 11 آذر از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با همکاری مرکز فناوری اطلاعات برگزار گردید.
07
برقراری اتصال مستقیم پر سرعت بین واحد ارومیه و ساختمان های دانشگاه
چکیده:     با خرید تجهیزات مناسب و نصب و راه اندازی این تجهیزات و با تلاش همکاران واحد شبکه مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه طی چند ماه گذشته ،  امکان برقراری اتصال مستقیم با سرعت 70 مگابیت بر ثانیه (mb/s) بین واحد ارومیه و ساختمان های دانشگاه در تهران، ایجاد گردید. لازم به ذکر است پیش از این، در این واحد از خط اینترنت  4 مگابیت بر ثانیه (m... ادامه »
07
حضور مجازی دانشجویان واحد ارومیه در همایش فرصت های آموزشی و پژوهشی در فرانسه
چکیده:     با توجه به برقراری اتصال پر سرعت بین واحد ارومیه و ساختمان های دانشگاه در تهران، امکان حضور مجازی دانشجویان واحد ارومیه در همایش فرصت های آموزشی و پژوهشی در فرانسه با برگزاری مدیریت همکاری های علمی و بین المللی در تاریخ 7 آذر با کیفیت عالی صوت و تصویر با همکاری مرکز فناوری اطلاعات فراهم گردید.