جستجو در اخبار
خبر های مرکز
06
نشست تخصصی هنر معاصر به صورت ویدئو کنفرانس از کشور فرانسه
چکیده: با پشتیبانی فنی مرکز فناوری اطلاعات،نشست تخصصی هنر معاصر به صورت ویدئو کنفرانس از کشور فرانسه با سخنرانی دکتر حسامی در تاریخ 5 اسفند برگزار گردید.
18
برگزاری جلسه تأمین پیش نیازهای فنی آزمون بسندگی زبان عربی از طریق ویدئو کنفرانس
چکیده: در تاریخ 96/11/18 در جلسه ای با حضور خانم ها دکتر رستم پور، دکتر مشکین فام و آقایان دکتر عزمی و دکتر میرزائیان ( از طریق ویدئو کنفرانس)، آقایان حسن زاده و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با جناب آقای دکتر زهدی از اردن، نیاز ها و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری این آزمون در دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.
03
کارگاه آموزشی بروز رسانی سایت شخصی اساتید گروه زبان انگلیسی
چکیده: در راستای اهداف برنامه عملیاتی دانشگاه ،در روز چهارشنبه مورخ 96/8/3  کارگاه عملی ایجاد وب سایت شخصی برای اعضای هیات علمی گروه زبان انگلیسی دانشکده ادبیات ، توسط کارشناس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئول پورتال های دانشگاه-سرکار خانم عسگری  در مرکز چند رسانه ای دانشکده ادبیات برگزار گردید.
04
برگزاری جلسه به روز رسانی زیر سایت دانشکده ها در پورتال جامع دانشگاه
چکیده: در راستای پیاده سازی پورتال جامع دانشگاه الزهرا و با توجه به اینکه فرآیند تبدیل اطلاعات سایت تمامی دانشکده ها با هماهنگی های صورت گرفته در مرکز فناوری صورت پذیرفته است ، در جلسه ای مورخ 96/7/3 با حضور کارشناسان این سایت ها ، اهم فعالیت های صورت گرفته از سوی مدیر این پروژه ( سرکار خانم مهندس عسگری) بیان شده و توضیحاتی در خصوص فرآیندهای به روز رسانی ... ادامه »
04
برگزاری جلسه در خصوص طرح تکریم ارباب رجوع
چکیده: در راستای اجرای سیاست‌های کلی  دانشگاه در تاریخ 7/1/ 96 در جلسه ای با حضور ریاست مرکز فناوری اطلاعات و تمامی کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات  فرآیند های مورد نیاز در خصوص طرح تکریم ارباب رجوع که در برنامه عملیاتی دانشگاه به آن توجه خاص شده است تشکیل گردید و مقرر شد با توجه به اهمیت طرح، مستندسازی های مرتبط با خدمات مرکز به صورت مطلوب ص... ادامه »
24
بارگذاري پورتال جديد دانشگاه الزهرا
چکیده: پورتال جديد پس از تصويب در جلسه شوراي دانشگاه و مقارن با روز بزرگداشت علامه سيد محمد حسين طباطبائي و روز كتاب، كتابخواني و كتابدار بارگذاري شد. اين پورتال توسط مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات و با همكاري روابط عمومي پياده سازي شده است و در آينده نزديك با تحت پوشش قرار دادن تمامي زيرسايت ها ، مجموعه اي يكپارچه پياده سازي خواهد شد.
24
تغییرات در محاسبات مربوط به شاخصهای وبومتریک
چکیده: با توجه به اهمیت رتبه دانشگاه در ارزیابی های بین المللی ؛ به اطلاع می رساند در ارزیابی وبومتریک تغییرات کلیدی فنی در نوع بررسی شاخص ها صورت گرفته که این تغییرات در رتبه بندی تیر 95 لحاظ شده است: مستندات مربوطه در آدرس http://webometrics.info/en/node/178 قابل رویت است که در ادامه به اختصار توضیح داده می شود: • PRESENCE(میزان حضور) : تعداد ک... ادامه »
10
چکیده: یکی از اصلی ترین وظایف مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 95 ، پیاده سازی و اجرای پورتال جدید دانشگاه می باشد؛ و با توجه به امکانات و تکنولوژی هایی که نیاز است در این پروژه مد نظر قرار گرفته شود، این مسئله به طور مستمر از سوی مرکز پیگیری شده است.  در این راستا جلسات متعدد توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در تاریخ 13 تیر ماه و 24 مرداد و... ادامه »
15
برگزاری ویدئو کنفرانس نشست علمی با موضوع آواشناسی قضایی
چکیده: نشست علمی با موضوع آواشناسی قضایی در روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 10 توسط انجمن علمی ـ دانشجویی زبان شناسی معاونت فرهنگی و اجتماعی و با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت ویدیو کنفرانس با واحد ارومیه برگزار گردید. در این سخنرانی جمعی از دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه­های مختلفِ کشور حضور داشتند و امکان مشاهده این سخرانی از... ادامه »
07
برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس
چکیده: در تاریخ دوشنبه ، ششم اردیبهشت ماه ،با پشتیبانی مرکز فناوری اطلاعات  دیدار اساتید گروه مدیریت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی با دانشجویان گروه مدیریت فناوری اطلاعات شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا  از طریق سیستم ویدیو کنفرانس  برگزار گردید.
صفحه 1 از 4اولين   قبلي   [1]  2  3  4  بعدي   آخرين