جستجو در اخبار
خبر های مرکز
20

تغییر Provider اینترنت دانشگاه، تغییر طلایی

تغییر Provider اینترنت دانشگاه، تغییر طلایی

در راستای سیاستهای دانشگاه در جهت توسعه فناوری اطلاعات و ارتقای سرویس های مبتنی بر فناوری اطلاعات در مردادماه جاری پهنای باند دانشگاه به دوبرابر افزایش یافت و انتظار می رفت موجب افزایش رضایتمندی کاربران شبکه و خصوصا دانشجویان مستقر در خوابگاه ها شود.

با توجه به پیگیری های انجام شده در کارگروه زیرساخت شبکه مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه وجود اختلال در درگاه های بین الملل موجب ایجاد اختلال در سرویس اینترنت دانشگاه شده بود که با رایزنی ها و اقدامات فنی انجام شده به صورت مقطعی مرتفع گردید اما به سطح مطلوب نرسید.

در نشست روز سه شنبه 20 آذرماه ریاست دانشگاه با اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه نیز کیفیت اینترنت خوابگاه ها از موارد مور بحثی بود که توسط نمایندگان دانشجویان مطرح شد.

خوشبختانه تغییر Provider اینترنت دانشگاه که در دستور کار مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه قرارگرفته بود، روز سه شنبه 20 آذرماه عملیاتی شد و بلافاصله اقدامات فنی مورد نیاز نیز به انجام رسید.

این تغییر که همزمان با طرح مساله از سوی دانشجویان و پیگیری ریاست دانشگاه در خصوص بررسی مساله و انجام اقدامات مورد نیاز انجام گرفت، شاید تعویض طلایی در جهت ارتقای کیفیت خدمات مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات به شمار می رود.


تعداد مشاهده خبر: (120)
کد خبر: 1546
  • تغییر Provider اینترنت دانشگاه، تغییر طلایی
  • تغییر Provider اینترنت دانشگاه، تغییر طلایی

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: