جستجو در اخبار
خبر های مرکز
22

برگزاری اولین آزمون بین المللی آنلاین بسندگی زبان عربی در دانشگاه الزهرا(س)

برگزاری اولین آزمون بین المللی آنلاین بسندگی زبان عربی در دانشگاه الزهرا(س)
اولین آزمون بسندگی زبان عربی با همکاری موسسه بین المللی التنال العربی اردن بصورت آنلاین صبح روز پنجشنبه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ در سایت افق برگزار شد.

در این آزمون آزمایشی که با سرپرستی دکتر بتول مشکین فام و با نظارت مرکز آزمون سازی به سرپرستی دکتر وحیدرضا میرزائیان و همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه برای اولین بار در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد، مهارتهای گفتار، نوشتار، شنیدار و خواندن داوطلبین از دانشگاه های الزهرا(س)، تربیت مدرس، علامه طباطبایی و خوارزمی مورد آزمون قرار گرفت.

در حاشیه برگزاری این آزمون، سرکار خانم دکتر مشکین فام ابراز امیدواری کردند با توجه به اینکه این آزمون در سطح بین المللی و بصورت آنلاین و در قالب آزمون های استانداردی چون TOEFL برگزار می شود، مورد استقبال گسترده قرار گرفته و اقدامات جدی در خصوص نهادینه کردن آن بصورت یک آزمون مورد تایید وزارت علوم صورت پذیرد.

دکتر مهناز ملانظری ریاست محترم دانشگاه و سرکار خانم دکتر پریچهر حناچی رئیس مرکز همکاری های بین المللی دانشگاه نیز در مزکز آزمون حضور یافتند.

در این بازدید دکتر ملانظری با ابراز خرسندی از برگزاری مطلوب این آزمون، ایجاد فضای اختصاصی و امکانات مناسب در جهت توسعه همکاری ها برای برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی را از جمله برنامه های آتی دانشگاه برشمردند و از عوامل برگزاری آزمون تقدیر کردند.

شایان ذکر است برنامه برگزاری دوره های بعدی این آزمون به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
تعداد مشاهده خبر: (121)
کد خبر: 2548
  • برگزاری اولین آزمون بین المللی آنلاین بسندگی زبان عربی در دانشگاه الزهرا(س)
  • برگزاری اولین آزمون بین المللی آنلاین بسندگی زبان عربی در دانشگاه الزهرا(س)

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: